آموزشاسلایدرحرفهدوره هامهارت

اطلاعیه دوره آموزشی توسعه و راه اندازی کسب کار در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها

زمان مطالعه: 2 دقیقه

باسلام

با همکاری مرکز آموزشهای آزاد و خاص دانشکده شهید چمران دانشگاه فنی و حرفه ای استان گیلان دوره آموزشی آزاد و خاص توسعه و راه اندازی کسب کار در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها برای علاقه مندان یادگیری و اشتغال در این زمینه برگزار می کند.

امروزه بستر مناسبی برای کسب درآمد میلیاردی از شبکه های اجتماعی مئل فیسیوک ، اینستاگرام ، یوتیوب ، لینکدین و … اما بهتره قبل از هرچیز با این شبکه های اجتماعی آشنا شوید.

اما سوالی وجود که چرا شبکه‌های اجتماعی برای کسب‌وکارها بسیار مهم و ضروری هستند؟

پس از این دوره دانش پذیران آشنایی با انواع پلاتفرم های شبکه های اجتماعی آشنا شده و نحوه بکارگیر محتوی مطلوب در آنها را فرا می گیرند. همچنین اصول راه اندازی کسب و کار و تولید محتوی را آموزش خواهند دید.

 

موارد مهم شرکت در دوره

  1. شروع دوره از 10 مرداد  می باشد و هزینه دوره با توجه به نوع شرکت در دوره در فرم ثبت نام مشخص می گردد.
  2. دانش پذیران طی جدول برنامه اعلام شده سه جلسه 2 ساعته مجازی و سپس دو جلسه 2 پرسش و پاسخ آنلاین طی تاریخ های مشخش شده در سامانه آموزش مجازی این دوره را به صوت مجازی طی می نمایند.
  3. کلیه سرفصل های دوره  و تاریخ های برگزاری دو جلسه پرسش و پاسخ آنلاین در سامانه آموزشی قرار می گیرد.
  4. از آنجایی که پس از ثبت نام، تایید ثبت نام یا در صورت فراموشی رمز و تغییر آن و همچنین دریافت گواهی پایان دوره ثبت ایمیل در فرم ثبت نام الزامی است ( در صورت عدم دریافت ایمیل در inbox حتما اسپم را چک نمایید) در ثبت ایمیل و فعال بودن آن دقت کنید.
  5. در صورت امکان تاکید می شود از میل گوگل (جی میل ) استفاده کنید و ایمیل شما فعال باشد و کلاس ها در بستر گوگل میت برگزار می شود.
  6. در صورت فراموشی رمز عبور سامانه آموزشی می توانید از قسمت بازیابی رمز استفاده کنید.
  7. در هنگام ثبت نام، نام استان و شهر و شماره همراه (واتس آپ) و ایمیل خود را دقیق وارد کنید.
  8. صدور گواهی منوط به شرکت در آزمون نهایی و قبولی این دوره است.
  9. برای دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای تا  20 درصد تخفیف شرکت در این دوره مجازی لحاظ می شود.

نکته مهم : حضور و ورود در سامانه آموزشی در روز شروع دوره 10 مرداد 1401 ساعت 14 الزامی است و کانورت اطلاعات ثبت نامی شما تا 24 ساعت قبل شروع دوره یعنی 9 مرداد انجام می‌شود.

آدرس سامانه آموزش مجازی https://phsi.ir/lms1/login/index.phpمی باشد و کلیه شرکت کنندگان دوره ملزم به ورود در آن می باشند و کلیه اطلاعیه های بعدی و تاریخ های مهم و نحوه برگزاری دوره ( زمان و  لینک ورود جلسه آنلاین) در آن سامانه قرار می گیرد.

توجه: در صورت هرگونه بروز مشکل یا سوال  در مورد دوره و عدم ورود پس کانورت اطلاعات ثبت نام پس از 9 مرداد و قبل از شروع دوره فقط از طریق واتس اپ به شماره 09116384060   صرفا پیام فرمایید.

فرم ثبت نام دوره

دوره به صورت مجازی می باشد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا