آموزشدوره ها

اطلاعیه دوره Icdl و نرم افزارهای اداری

زمان مطالعه: 2 دقیقه

به اطلاع می رساند:

با همکاری مرکز آموزشهای آزاد و خاص دانشگاه فنی و حرفه ای استان گیلان دوره ویژه و کاربردی مهارت هفتگانه و نرم افزارهای اداری معمول، برای رفع نیاز یادگیری یک کاربر در محیط کار یا شخصی خود برگزار می کند. در این دوره سعی می شود خارج از روال معمول به نکات مهمی که شما عزیزان بیشتر با آن سرکار دارید پرداخته شود. این دوره کاملا مجازی برگزار می شود و چند جلسه آنلاین رفع اشکال برای آن در تاریخ های مشخص در نظر گرفته شده است که پس از شروع دوره اعلام می شود. در انتها پس از اتمام دوره با موفقیت گواهی آن به صورت الکترونیکی دریافت می کنید.

از جمله مزایای این دوره:

در زمان اجرای دوره هر ساعت از شبانه روز که می توانید محتوی آن را دنبال کنید. گواهی اتمام دوره قابل ترجمه می باشد و برای ارزشیابی کارکنان و ارتقاء رتبه و برای استخدام کارجویان قابل استفاده و ارائه  می باشد.

موارد مهم دوره

  1. شروع دوره از 3 خرداد 1402 می باشد و دانش پذیران در هر ساعت از شبانه روز می توانند در این دوره مجازی شرکت کنند.
  2. کلیه محتوی دوره در سامانه آموزشی قرار می گیرد و در انتها گواهی دوره در همان سامانه دریافت خواهید نمود.
  3. نام کاربری و رمز ورود هر دو در اولین ورود کد ملی شما می باشد و پس از ورود می توانید نسبت به تغییر رمز ورود اقدام کنید.
  4. اطلاع رسانی دوره از طریق ایمیل اعلامی در ثبت نام است و در ثبت آن دقت فرمایید.
  5. زمان دقیق جلسه آنلاین رفع اشکال در سامانه به اطلاع شما عزیزان می رسد.
  6.  تاریخ اتمام دوره 10 تیر 1402 میباشد در صورت تغییر در سامانه به اطلاع می رسد.
  7. برای اتمام دوره شرکت در آزمون نهایی و کسب نمره قبولی الزامی می باشد.
  8. جلسات به گونه ای طراحی شده است که برای ورود به جلسه مرحله بعدی می بایست در آزمون خودآزمایی همان مرحله شرکت نموده باشید
  9. هزینه دوره به صورت آنلاین پرداخت می شود و برای دانشجویان 40% و پرسنل دانشگاه فنی و حرفه ای 15 درصد تخفیف لحاظ می شود.
  10. صدور گواهی منوط به ورود به سامانه مجازی آموزش https://phsi.ir/lms1 و  شرکت در آزمون نهایی و کسب نمره قبولی این دوره است.

نام کاربری و رمز ورود برای شروع دوره هر دو کدملی می باشد کانورت اطلاعات ثبت نامی 3 خرداد 1402 انجام می گیرد و از ساعت 14 سوم خرداد ورود به سامانه آموزشی مقدور می شود.

در صورت تمایل به شرکت در دوره  می توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید.

ثبت نام

در صورت هرگونه بروز مشکل در مورد سامانه و عدم ورود بعد از تاریخ اعلام شده فقط از تلگرام و  یا پیامک  به شماره 09116384060 مشکل عدم ورود همراه با نام و نام خانوادگی و کد ملی خود را صرفا پیام فرمایید.

 

دکمه بازگشت به بالا